JustTax

O nas

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, posiadającym Certyfikat Księgowy Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro rachunkowe Just-Tax łączy elementy tradycyjnej księgowości z obsługą online.

Oznacza to, że wszystkie operacje księgowe wykonuje biuro, natomiast Klient ma możliwość korzystania z tzw. Portalu Klienta i na bieżąco może monitorować informacje, np. o wysokości podatku, o wielkości wydatków w firmie. Klient biura poprzez przeglądarkę internetową ma również dostęp do aktualnych danych swojej firmy prezentowanych w postaci raportów i zestawień oraz kopii niektórych naliczonych deklaracji podatkowych.

W zależności od preferencji, Klient sam wybiera najbardziej korzystną dla niego formę współpracy. W dobie internetu księgowość może być prowadzenia zdalnie, bez konieczności osobistego dostarczania dokumentów.

Nasze nowoczesne biuro księgowe pozwala na dostarczanie dokumentów elektronicznie, dbamy o bezpieczeństwo danych i umożliwiamy dostęp do informacji z każdego miejsca i o każdym czasie. Jeśli jednak Klient ceni sobie tradycyjną formę współpracy, jak najbardziej zapraszamy do naszego biura.

Regularnie uczestniczymy w różnych szkoleniach, aby stale monitorować zmieniające się prawo.

Posiadamy także ubezpieczenie OC, które gwarantuje zwrot kosztów za ewentualne szkody wyrządzone w związku z wykonywaną działalnością.

Do kogo skierowana jest oferta?

Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Oferta skierowana do spółek prawa handlowego, spółek cywilnych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych rozliczających się w oparciu o Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów bądź Ryczałt.

Usługi są skierowane m.in. do:

  • jednoosobowych firm usługowych (informatycy, programiści, przedstawiciele handlowi, osoby pracujące w systemie B2B)
  • osób pracujących w służbie zdrowia (lekarze, pielęgniarki, położne)
  • do firm z branży gastronomicznej, samochodowej, handlowej, budowlanej itp.
  • oraz do innych małych i średnich firm